שמלות כלה יוקרתיות

שמלות כלה יוקרתיות מאיפה להתחיל?

השוק של היום מציג אינספור דגמים וסגנונות של שמלות כלה יוקרתיות. מיטב מעצבי האופנה בישראל ובעולם כולם מציגים מדי שנה ושנה כמות עצומה של אפשרויות שונות לשמלות כלה ובכללן שמלות כלה צנועות, שמלות אופנתיות, שמלות עם תחרה, שמלות במחירים מוזלים, שמלות כלה מעוטרות או פשוטות ועוד אפשרויות רבות. במידה וגיבשת לעצמך רעיון כללי לגבי סוג השמלה המועדף עלייך, יהיה עלייך כעת לבחור את הסגנון המרכזי שיאפיין אותה וכמובן ייצג אותך בכבוד ובהדר באירוע החתונה.

סגנונות עיצוב שונים ומגוונים

להלן כמה סגנונות מרכזיים של שמלות כלה יוקרתיות הראשון עונה לשם שמלת בת הים ומתאפיין בסקסיות, משדר תעוזה ומחייב את האישה להיות בעלת ביטחון עצמי גבוה במיוחד. עיצוב זה שם דגש על קווי המתאר של גוף האישה בצורה כזו שהגזרה מתחילה לפרוץ מאזור החזה לכיוון השוליים. סגנון פופולארי נוסף נקרא שמלת נסיכה והוא מקנה לאישה מראה מוארך וחטוב. ההתחלה של השמלה היא באזור החזה, היא מתרכזת במותנים וגולשת למטה. היתרון המרכזי של השמלה הוא בכך שהיא מאפשרת גמישות ושימוש רחב בבדים.

שמלות בסגנון זורם ונשפך

אחד מהעיצובים הבולטים והמזוהים ביותר עם שמלות כלה יוקרתיות הינו שמלת קצפת המתאפיינת במראה מאד אלגנטי ונשי ושמה דגש עיקרי על אזור קו המותניים. שמלה זו מתאימה בעיקר לחתונות רשמיות שכן היא נחשבת לקלאסית מאד ונפוצה בשוק החתונות. כלות המעוניינות במראה שובב אשר מבליט את כל אזורי הגוף השונים וודאי יבחרו בשמלת עמוד המעוצבת בצורה שזורמת החל מן הצוואר ועד לשוליים. זרימה מהסוג הנ"ל ניתן למצוא גם בשמלות זורמות המעניקות תחושה של זרימה אל השוליים מהקו המצוי מתחת לחזה.

שמלות נפוחות

שמלת כלה נפוחה נחשבת גם היא לאחת מן האפשרויות בקטגוריה של שמלות כלה יוקרתיות. השמלה מקנה לאישה מראה מלכותי מאד ומפואר יחד עם זאת ראוי לציין שגזרות אלו בדרך כלל לא יהיו נוחות במיוחד, ולשם כך רצוי מאד לבחור בשמלה הכוללת חלק תחתון שניתן להסרה או להחלפה בהמשך הערב.