שמלות כלה וינטאג

הסבר על שמלות כלה וינטאג', מה זה אומר?

אחד מהטרנדים החמים בעולם שמלות הכלה מזוהה כיום עם שמלות כלה וינטאג'. כנראה שדבר מה במראה הישן, המיוחד והיוקרתי שמאפיין את שמלות הוינטאג' מצליח לשבות כל פעם מחדש לא רק את ליבם של מעצבי העל אלא גם את ליבן של הכלות הצעירות. שמלות הכלה בסגנון וינטאג' משלבות בין אמירה מתוחכמת לבין מראה קלאסי מעודן, אל שילוב זה מצליחים להתחבר לא מעט אנשים בתקופה הנוכחית. אין ספק ששמלות וינטאג' נחשבות להרבה פחות זוהרות מאלו המודרניות, ולפחות מתחנחנות מאלו הרומנטיות.

מה הייחודיות של סגנון וינטאג'?

אולם הייחודיות של שמלות כלה וינטאג' נובע לרוב מכך שהעיצוב שלהן מצליח להלהיב הרבה יותר אנשים ביחס לתחושה המתקבלת משמלות כלה קלאסיות ומסורתיות. היכולת של המעצבים לתכנן ולתפור שמלות בסגנון וינטאג' לכלות מעידה על אמת מקצועיות גבוהה. לא מעט פעמים כלות מעדיפות לרכוש שמלות אלו אשר כוללות מעין קריצה לשנות החמישים של המאה הקודמת, מפאת רצונן להביע איזושהי אמירה אישית ועיצובית שבאה לידי ביטוי בדרך כלל באישיות הייחודית והשונה של הכלה.

מאפיינים של עיצוב בסגנון וינטאג'

העיצוב של שמלות כלה וינטאג' הינו יוקרתי מאד ומעיד על רמת מקצועיות גבוהה כאמור. שמלות אלו מגוללות מאחוריהן היסטוריה עשירה של לא פחות מחמישים שנים. אולם חשוב לציין ששמלות אלו שרדו הרבה פחות מאותם התכשיטים והאביזרים שהיו מקובלים בזמנו. כתוצאה מכך כשאנו מדברים על שמלות לחתונה בסגנון וינטאג' אנו פחות מדברים על השמלה עצמה שהצליחה לשרוד אלא על הסגנון והעיצוב שנלקח בהשראת הוינטאג'. מאפיין נוסף של שמלות אלו הוא ה- על זמניות והיוקרתיות של השמלות.

שמלות כלה וינטאג' תוכלי למצוא אצל המעצבת רינה בהיר  או להתקשר : 03-6855582

למי מתאים סגנון וינטאג'?

מראה בסגנון וינטאג' איננו בא לידי ביטוי בלבישת שמלות כלה וינטאג' בלבד אלא גם חורג אל תחומים רבים ונוספים כמו למשל תסרוקת בהשראת וינטאג', איפור בסגנון וינטאג', תכשיטים ותוספות שונות בסגנון זה. שילוב אלמנטים אלו יוצר מראה פשוט מהמם ייחודי ומקורי המעיד כל כולו על קלאסיות ותחכום. שמלות בסגנון וינטאג' יכולות להתאים לכל כלה ובפרט לנשים שמבינות עניין בעיצוב ואופנה עילית ומכירות היטב את המגמות העולמיות בעולם העיצוב של שמלות כלה.