מעצבי שמלות כלה וערב

מרכיבים להשראה מעצבי שמלות ולהצלחת ההפקת עיצובים חדשים, היו ללא כל ספק האנשים המדהימים והמקצועיים שנבחרו בקפידה על ידי המעצבים המובילים בתחום: שירה וליטל סנו, המפיקות בפועל, רונן הצלם, "מטאלנט" מעצב השיער: מואיש חן והמאפרת לירז פיינמן, רוני עוזרו של רונן הצלם, טלי בן גדות דוגמנית העל המתגוררת בצרפת, המפיקה לירון שמעוני, המלבישה טלי מרינה בהיר, הדוגמניות המדהימות, לכולם אלפי תודות על היותם חלק בלתי נפרד מההצלחה, הפרויקט וכמובן לכלות היקרות שבכל שנה מהוות מקור השראה עיקרי ומרענן, כולם ללא יוצאים מן הכלל עמלים באהבה.

כלות יקרות, כמידי שנה אנו מתכבדים להציג בפניכן חלק ממגוון הקולקציה החדשה של שמלות כלה וערב אשר צולמה לכבודכן, את הקולקציה הייחודית והמרהיבה, שמלות כלה וערב ניתן לראות אך ורק בסטודיו של המעצבים עצמם.

במהלך כל השנה, אנו שוקדים על דגמים חדשים ומרהיבים המשלבים שלל סגנונות, בדים ואלמנטים יחודיים, כל אחת ואחת מכן זוכה ליחס חם ואישי מצוות מיומן בסטודיו של כל אחד מהמעצבים המוזכרים. אנו מודים לכן על האמון שאתן נותנות בנו ואשר מעניקות לנו המעצבים השראה וכוחות לעצב ולהתאים לכל אחת ואחת מכן את הדגם המחמיא לה ביותר. מי יתן וכל חלומותיכן יתגשמו.

כלות יקרות קבלו כמה טיפים לשמלות כלה, לפני שאתן מתחילות לרוץ ממקום למקום ברחבי הארץ כדי למצוא את שמלת החלומות שלך, ישנם כמה דרכים להקל על המלכה בעידן האינטרנט בשנות ה2000 אין ספק שהאינטרנט שיפר את חיינו פלאים, הכל בהישג יד אצלנו בבית במחשב, אז ראשית התחילי את חיפושיך באתרי אינטרנט של המעצבים השונים שעונים לצרכיך ולטעמך האישי, צפי בדגמים של כל אחד ממעצבי השמלות כלה, נסי לקבל המלצות על המעצבים שהכי נראים לך, בדקי את מחיריהם  ורק לאחר כל הבדיקות המקיפות שערכת מהבית מבלי להתרוצץ, רכזי את המעצבים והדגמים שאותם אהבת וצאי לדרך, כלומר עכשיו זה הזמן לצאת למסע…

למרות שמצאת פחות או יותר את שרצית, חובה לראות ולחוש את הדברים פיזית ובעיניים שלך, חשוב לציין שרוב המעצבים מציגים באתריהם רק חלק מהדגמים שמוצגים בסטודיו שלהם כדי שהמתחרים לא יגנבו רעיונות עוד בטרם השמלה יצאה לאוויר, ולכן חשוב מאוד להגיע לסטודיו של המעצב ולסכם איתו את הדברים עד לפרטים הכי קטנים כדי שלא תהיינה הפתעות של הרגע האחרון.

חשוב מאוד לסיים את כל המדידות לפחות שבועיים לפני החתונה ולא ברגע האחרון..

שיהיה בהצלחה והרבה מזל טוב..