מעצבי אופנה מומלצים

מעצבי אופנה מומלצים, עיצוב אישי לשמלות כלה

בשנים האחרונות מעצבי אופנה הפכו ליותר ויותר חשובים, הם מכתיבים את קצב האפנה המקומי

עבור כלות רבות, שמלת הכלה היא הדבר החשוב והגדול ביותר בכל האירוע. המלך אולי עירום – אבל המלכה לבושה, ועליה להיות לבושה, לפי שיטת הכלה היא נסיכה ליום אחד במיטב המחלצות, שיוכיחו את איכויותיה הרבות, מעלותיה הנשגבות, או לפחות את גופה המהמם.

לאמתו של דבר אף שמלה לא תוכל להביע את עצימות הרגש האופף את הכלה, קל וחומר לא לשקף את מעלותיה הרבות, אולם בכל אלו אין סיבה שלא להמשיך ולנסות ולפחות לייצר איזושהי אמירה אישית: אנשים גם כך מקשיבים, עדיף לפחות להגיד משהו מכוון, ולא לתת לדמיון לעשות את מלאכתו.

מעצבת מומלצת מאוד המעצבת רינה בהיר לחצי לצפייה, באתר הגרלה חודשית לשמלת כלה במתנה

בחירה נכונה של שמלת כלה הופכת גם את הכלה שבעיניים מסוימות נתוניה הטבעיים אינם הראשונים במעלה, לכלה יפהפייה ומרשימה, נסיכה אמתית של יום אחד, גם אם לא הבחירה הראשונה בפרויקט מסלול. הלשונות יצקצקו והקריצות ירמזו גם על דוגמנית העל התורנית ביום חתונתה, כי זהו טבעם של אנשים, ללא קשר לגוף ולשמלה. כבר עדיפה שמלת כלה המתאימה לך, לטעמך, לאהבתך, וכזו שתחמיא לך על כל שיש להחמיא, ותסתיר ותטשטש את השאר.

עיצוב אישי לשמלות כלה, שיקולים לבחירה

העצה הטובה ביותר שניתן לתת לאדם, היא להתייעץ עם האדם הנכון, כלומר לבחור ברב הנכון. גם כאן על האישה לבחור ביועץ האידאלי, האנשים בעלי הידע הרב ביותר, הגישה הנכונה, והיכולת לספק מענה אנושי, מהיר ויעיל, הן לצרכים הרגשיים, וכמובן, לצרכים החומריים: בניית ועצוב שמלת כלה מושלמת, כזו שתנצוץ ותגרום לכל אותן שמלות כלה אחרות להחוויר, כל השמלות שהיו, כל אלה שעוד יהיו אי פעם עד הנצח, ועדין לעשות זאת במחיר סמלי ויפה, ולא רק במחיר הגרעון הפיסקאלי של ארצות הברית.

לעתים קרובות מתחיל הפשפוש אחר שמלות כלה כבר שנה לפני, בכדי להתחיל מוקדם ורחוק ככל האפשר מיום הלחץ, לעצב בינתיים טעם אישי והעדפות, ולהתקרב מספיק בכדי להספיק ולבצע תיקונים אחרונים ללא לחץ.

הבחירה באחת הנכונה מבין אותן שמלות כלה צריכה כמובן להכיל את כל העדפותיה הכלה: סגנון כללי, מראה קלאסי או פורמאלי, מודרני או כפרי, שעת החתונה והעונה, האם יש ריקודים, משך האירוע, ועוד.

חשוב ביותר לבדוק את המעצב שאותו או את מחליטה לקחת עבור תפירת שמלתך, בדקי היטב בכל מקום אפשרי לפני שאת מקבלת החלטה, היום בעידן האינטרנט החיים הפכו ליותר קלים, אך חשוב לציין, יש לשים לב שכל ההמלצות אכן אותנטיות ולא מפוברקות, ישנם מספר מעצבים איכותיים המוכרים לכל לדוגמה רינה בהיר, דני מזרחי, יאקי רביד ועוד..

בהצלחה