מכירה וקנייה של שמלות כלה יד שנייה

מכירה וקנייה של שמלות כלה יד שנייה באתר של המעצבת רינה בהיר

באתר הבית של מעצבת שמלות הכלה והערב, רינה בהיר, ניתן להתרשם מלוח שמלות כלה יד שנייה. המטרה של הלוח הוא לאפשר לכן הכלות הוותיקות להחזיר חלק מההשקעה הכספית שהשקעתן בשמלת הכלה שלכן. מצד שני תוכלו גם להוזיל את העלויות עבור הכלות החדשות במסגרת רכישת שמלת כלה. המטרה של פרויקט ייחודי זה שנחשב לראשון מסוגו בתחום היא לסייע לכל כלה שמעוניינת למכור את שמלתה חתונתה ולהשמישה את הדגם שרכשה בעבר מחדש.
למכירה או קנייה שמלות כלה יד שנייה לחצי

יתרונות למוכרות ולרוכשות

באמצעות לוח שמלות כלה יד שנייה המופיע באתר הבית של המעצבת רינה בהיר תוכלו לשווק, למכור ואף לשנע את הדגם הישן של שמלת חתונתכן, אל הסטודיו של רינה בהיר, לאחר שיום החתונה הסתיים. הכלות הרוכשות מאידך גיסא נהנות מקבלת אחריות מלאה, ניקיון השמלה, ביצוע תיקונים במתפרת הבית של הסטודיו, והכל תוך כדי מתן ייעוץ מקצועי במסגרת רכישת דגם השמלה יד שנייה. הלוח בנוי בצורה מדויקת ויעילה על מנת לחסוך מכל לקוחה את הזמן במכירה ובחיפושים אחר שמלת הכלה האידיאלית לטעמכן.

רף עלויות מינימאלי

חשוב לציין כי ישנו רף מינימאלי של עלויות רכישה, יעוץ מכירה שנועדו לכסות את הוצאות התחזוקה של הלוח. אולם אם וקיבלתן החלטה למכור או לרכוש דגם מסוים של שמלת כלה, אתן יכולות להיות בטוחות כי כל הצדדים בעסקה יבואו על שכרם. כל הדגמים של שמלות הכלה, אלו החדשים ואלו המשומשים, שמופיעים באתר, נמצאים בסטודי של המעצבת וניתן למדוד אותם. באתר הבית ניתן לבצע רשימה של דגמים מועדפים טרם ההגעה אל הסטודיו ולאחר מכן להגיע עם רעיונות מגובשים וממוקדים יותר אל תהליכי המדידות של השמלות בסטודיו.

נגישות מרבית באתר של רינה בהיר

כל דגמי שמלות הכלה ושמלות הערב שמעצבת רינה בהיר נגישים ללקוחות בסטודיו והמידע הניתן במסגרת מתן השירותים הוא בשקיפות מלאה. מה שחשוב למעצבת רינה בהיר הוא שלכל כלה יהיה נוח לא רק בלבישת השמלה אלא לאורך כל השלבים בתהליך, החל מהכניסה אל הסטודיו ועד ליצירת השמלה הסופית. רינה לרבות צוות העובדים בסטודיו שלה, רוחשים אהבה וכבוד גדול אל מקצוע העיצוב של שמלות כלה. לא מעט לקוחות הסטודיו הפכו לחברות קרובות וטובות מאד של רינה בהיר וצוות המעצבות והתופרות שעומד לצידה.

שירות מקצועי ללא פשרות

הבסיס לעבודה בסטודי נשען על גישה סבלנית, פתוחה והקשבה המלאה. כל מעצבת ותופרת מעניקה לכל לקוחה יחס איששי ומספקת לה מגוון יתרונות שנובעים מניסיון רחב בתחום וידע מקצועי רחב שנרכש במרוצת השנים. כל מעצבת ותופרת בסטודיו של רינה בהיר לרבות רינה עצמה מרגישה כי נפלה בחלקה זכות גדולה להיות חלק בלתי נפרד מתהליך בחירת שמלת הכלה. המטרה שלנו בסטודיו היא לשמח כל כלה ולרצות אותה באחד הימים המרגשים והחשובים ביותר בחייה.

רינה בהיר יחד עם צוות המעצבות יוצרות יחד איתך מאפס את שמלת חלומותייך. אם ברצונך להוזיל בעלויות, תוכלי להתרשם ממגוון דגמי שמלות יד שנייה המוצעים באתר הבית של המעצבת רינה בהיר. בין כה וכה תזכי לקבל את השירות והיחס הטוב ביותר.