חתונה זה פרויקט של חיים

יש נושאים שאנו לא חושבים עליהם, אתן מוזמנות לקרוא את הכתבה הזו

חתונה היא נקודת ציון חשובה ומשמעותית ביותר עבור זוגות צעירים. חייהם כזוג נשוי לאחר החתונה לא יהיו כמו שהיו לפני החתונה. שינויים רבים מתרחשים – הן באופן מוחשי והן ביחסים הזוגיים והמשפחתיים.שמלות כלה הן אומנם נושא השיחה המרכזי בכל תקופה של ארגון חתונה וגם לאחריה, אך אנו מבקשים לבחון נקודה שלא רבים נותנים עליה את הדעת – והיא הדירה (או הבית) של הזוג הטרי לאחר החתונה.
קבלו רעיונות מיוחדים לחתונה, זוגות נשאים אם אתם מחפשים רעיון לחתונה היכנסו לאתר חתונה בטבע.

שינויים רבים מתרחשים כאשר זוג עובר ממצב של זוג צעיר לזוג נשוי. מלבד השינויים של שם המשפחה וספחי תעודת הזהות, זוגות רבים מוצאים לנכון לבצע שינויים בתוך ביתם שלהם, הם רוצים שהבית ייראה משפחתי יותר, הם מגיעים למסקנה שהגיע הזמן לסדר ולהיפטר מציוד וחפצים שעומדים ללא שימוש וייתכן שגם הגיע הזמן לניקוי יסודי. לפני שמתחילים לנקות את הבית, צריך להיפטר מחפצים ורהיטים ישנים שנאספו עם הזמן. לצורך כך, אנו ממליצים על שימוש בשירותים של חברות פינוי דירות מקצועיות.

למה לשכור את שירותיה של חברת פינוי?

× סידור וניקיון אינם המלאכות החביבות ביותר על אנשים. קל וחומר על בני זוג המתכננים את חתונתם. בחורה צעירה שמרוכזת בסקירה ומדידה של שמלות כלה, לא תתפנה מעיסוק זה על מנת לסדר ולפנות חפצים מהדירה.

× גם בלי חתונה ברקע, סידור וארגון מחדש של הדירה הוא עסק שעלול לארוך הרבה זמן ולהיות מייאש ומעצבן. לאף אחד אין כוח להתעסק בזה, לא יודעים איך ולאן זורקים רהיטים ישנים או ציוד שהתבלה, ומסיבה זו בעצם, כל העניין הזה בדרך כלל נדחה, כי אף אחד לא רוצה להתחיל להתעסק בזה.

× ישנן חברות מקצועיות רבות שלא רק שתבצענה את העבודה באופן מהיר ויעיל ביותר, הן גם לא תגבנה תשלום כלל על השירות. התמורה היחידה עבורן תהיה של השארת רהיטים וחפצים ברשותן, כך שאם מדובר ברהיטים או פריטים שממילא עומדים ללא שימוש – הרעיון הופך לכדאי אף יותר.

× חברות רבות ייתנו מענה כולל של פתרונות ארגון וסידור וגם יוכלו לעזור במקרים של תיקונים או שיפוצים קלים. בדרך זו אין צורך בהזמנת איש מקצוע נוסף וכל העבודה תבוצע באופן מקצועי על ידי חברה אחת.

יש האומרים שזוג טרי שאך זה עתה שב אל ביתו מהחתונה הוא זוג קדוש ומיוחד. איך יוכל לחזור זוג כזה אל הביתה המבולגן והמלוכלך? לערימת הבגדים בסלון? לכלים המלוכלכים בכיור? ובכן – אין צורך בכך. יותר ויותר זוגות בוחרים בביצוע מקצועי של סידור דירתם בנוסף להכנות הרגילות של החתונה: מציאת צלם, מדידת שמלות כלה, בחירת התפריט ועוד. אמנם שמלות כלה הם הנושא המדובר והנשאל ביותר, ואף אחד לא יעלה על דעתו לשאול מה עושים בני הזוג בתוך ביתם, אך האופציה קיימת והדרישה הולכת וגוברת.

אילו הכנות מבצעים זוגות צעירים?

× שיפוצים ותיקונים קלים שביצועם נדחה באופן שוטף.

× הכנה של חדר להסבתו עם הזמן לחדר ילדים.

× פינוי שטח בסלון עבור עגלה לתינוק או פינוי מדפים לצורך אחסון תעתועים ועוד.

שמלות כלה– מרגע שהן נפשטות ומאוחסנות בחזרה (או מוחזרות למעצבים) מסמלות מעט את חזרתה של הכלה לשגרה והפיכתה לאישה נשואה מן המניין.